fbpx

מערכות הזזה מזוגגות

חלונות פולימריים עם פרופיל צר-פתרון אמין ואלגנטי

פרופיל צר- נוף פנורמי

מערכות ההזזה יעניקו חיים חדשים למרפסת או לטרסה

מערכות חלונות ההזזה של חברת Good Glazier -הן פתרון מודרני לקבלת עיצוב שימושי וארגונומי של הדירה או הבית. הייחודיות של מערכות אלה מתבטאת בכך שיש חיסכון במקום לפתיחת החלון, ובזכות הפרופיל הצר והייחודי שלהם נוצרת ראות פנורמית.
חלונות ודלתות ההזזה העשויים פולימר מאפשרים לכמות גדולה של אור לחדור דרכם ובמקביל חוסכים הרבה מקום, ובכך, מקנים לחלל הפנים מראה מאוד מסוגנן ואלגנטי. בזכות מערכת הזיגוג של מחברת Good Glazier אתם לא תצטרכו יותר לחשוש מתנאי מזג האוויר. ההידוק בסגירה ימנע חדירה של רעש עירוני ואבק למתחם הדירה, ובכך יקטין לכם באופן משמעותי את זמן הניקיון של החלל. בזכות אפשרויות העיצוב השונות, תוכלו להפוך את המרפסת במהירות לחלל סגור ונעים, ובנוסף גם לגישה פתוחה לגינה הפורחת – בכל מקרה, אתם תמשיכו להתפעל מהנוף הטבעי לאורך כל גלגל השנה.

אלגנטיות מעשית

בעזרת תנועת יד אחת, מערכת ההזזה נעה בשקט לצדדים.

מערכת חלונות ההזזה של חברת Good Glazier מתאפיינת ברמה גבוהה של חיסכון באנרגיה, בעוצמת בידוד הרעש ובעמידות גבוהה מפני לחות ומהשפעות סביבה אגרסיביות. המערכת קלה לטיפול, עמידה לאורך זמן, ידידותית לסביבה וחסינה מפני אש. היכולת לצייד את המערכת הזו באביזרי פרזול ממותגים נוגדי השחתה ,תהפוך את ביתכם למבצר אמיתי.

תכנון פסי ההובלה מאפשר שימוש בפתחים גדולים בקומות גבוהות עם עומסי רוח כבדים. פרופילי הPVC מבטלים את האיבוד המהיר של החום מהחדר, דבר האופייני למערכות ההזזה מאלומיניום. הימצאותם של שני פסי ההובלה יוצרים צמידות בין שני חלקי החלון וכך נוצר איטום מלא המונע את כניסת האבק, הלכלוך, הלחות והרעש מהרחוב.

 • בבסיס המערכות המותקנות בחלונות והמרפסות, מובנה פרופיל מקורי צר המספק את הרוחב המרבי של יחידת הזכוכית.
 • הרוחב המרבי של פתיחת החלון, תלוי באביזרי הפרזול הנוספים שנבחרו, והוא יכול לנוע בין 3800-6000 מ"מ.
 • הפרופיל מורכב מכמה תאים, התאים הללו מבטיחים את הבידוד התרמי הגבוה של המערכת ואת הנוקשות הנדרשת שניתנת על ידי מערכת החיזוק הפנימית.
 • מערכת הניקוז היא בעלת מספר חריצים, שבזכותם המים, אפילו בשיטפון כבד, אינם חודרים לתוך החדר וגם אינם נאגרים בתוך החריצים הללו.
 • גובה יחידת החלון יכול לחרוג מפרמטרים הסטנדרטיים ולהגיע ל2400-2700 מ"מ.
 • החלונות המזוגגים מסופקים באיכות גבוהה
 • המשקל המקסימלי של יחידת החלון מגיע ל160-200 ק"ג, אך אביזרי פרזול מיוחדים המכוסים בריסוס נגד קורוזיה יהיו מסוגלים בהחלט לעמוד במשקל זה.
 • מערכת בעלת אטמים אמינים העשויים גומי איכותי מהשורה הראשונה ,מבטיחה את הצפיפות הגבוהה ביחידת החלון ומונעת חדירה של אבק רחוב ורוח פרצים.
 • החלונות מצוידים באביזרי פרזול אירופאים, מה שמאפשר להגדיל את תקופת השימוש במוצר .בנוסף, לפי בקשת הלקוח יהיה ניתן גם להוסיף למערכות ההזזה מערכות מיוחדות נגד פריצה.
 • מערכות ההזזה מספקות רמה גבוהה של בידוד
  מפני רעש וחום.
 • מנגנון ההזזה העליון עשוי מפלדת סגסוגת עמידה ומערכת של גלגיליות, בכדי לאפשר את התנועה החלקה והשקטה ביותר.

אידיאליים לכל חלל פנים.

סוגי מערכות ההזזה

חברת Good Glazier מציעה לקהל לקוחותיה שתי אפשרויות של מערכות הזזה מזוגגות פונקציונליות

מערכת הזזה עם הטיה צידית: תצורה בסיסית ( כנף החלון נשען לאחור ו"נדחף" למסגרת)

מערכת הזזה מקבילה ל E-slide: תצורה בסיסית (לא מתקפלת לאחור)

מערכת הזזה מקבילה: ציוד משופר ( לא מתקפלת לאחור, אוורור של 6 מ"מ סביב ההיקף, בזכות מנגנון הסגירה השקטה , הדלת "נמשכת בעדינות")

מערכת הזזה והרמה של Liftandslide ( כנף החלון עולה ומחליק הצידה)

דלתות אקורדיון (מתקפלות)

זיגוג קר

אם החלטתם להחליף את הדלתות או החלונות הישנים בביתכם, או להכניס דלתות או חלונות חדשים לבניין. עליכם רק למדוד באופן מדויק את הפתחים וליצור קשר עם המומחים שלנו. המנהלים שלנו יכינו לכם במהירות חישוב מדויק בהתאם למדדים שלכם.

למינציה של חלונות-זהו פתרון מודרני שיהפוך חלונות לבנים ומשעממיים לחלונות אופנתיים שמשתלבים עם חזית הבית. חלונות Veka של חברת Good Glazier מאפשרים לכם לצבוע את שני הצדדים של החלונות בצבע זהה או שונה, כך תוכלו להשאיר את החלון מבחוץ בצבע לבן ומבפנים להפוך אותו לצבע ירוק עמוק, שישתלב בצורה מושלמת עם פנים החדר. או לחלופין, תוכלו לבחור בלמינציה דמוית עץ מבחוץ ובתוך הבית להשאיר בצבע לבן מינימליסטי.

עברו מהר אל החלק של למינציית חלונות ובחרו את ערכת הצבעים המתאימה בדיוק עבורכם!

העיניים מתעייפות במהירות מאור השמש החזק? הכהית חלונות זהו הפתרון האידאלי בשבילכם. ההכהיה לא תעוות את הראות מהחלון, אך ביחד עם זאת היא תעזור לכם לשמור על הריהוט והפריטים בתוך הבית מפני דהייה כתוצאה מהשמש החזקה.

תעברו אל החלק של הכהית חלונות ובחרו את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם!

חלונות מחולקים-זוהי שיטת חלוקה דקורטיבית הנמצאת בתוך החלונות, שיטה זו תהפוך את החלונות שלכם לייחודים ויוצאי דופן. בחרו חלונות מחולקים בצבעי זהב, חום, לבן או בהתאמה לצבע החלון שלכם. המנהלים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולעזור לכם להחליט בין שיטת חלוקה ישרה או מעוקלת.

הדגישו את הייחודיות שלכם בעזרת חלונות מחולקים!

משלוח של חלונות מטעם חברת Good Glazier מתבצע לכל ערי ישראל וזאת בתיאום מראש.

התקנת חלונות מPVC שונה במקצת מהתקנת חלונות אלומיניום, לכן עדיף שהדבר ייעשה על ידי איש מקצוע. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם לא רק לבחור את חלונות חלומותיכם, אלא גם להתקין אותם בצורה המושלמת.

אם אתם מבצעים החלפה של חלונות ישנים לחלונות מפולימר, אנא הקפידו לעדכן אותנו בכך בעת ביצוע ההזמנה, וזאת ,מכיוון שבנוסף להתקנה תצטרכו גם לפרק את המערכת הישנה של החלונות שלכם.