fbpx

חלונות פולימריים: פתרון לחיסכון באנרגיה ובידוד מפני רעש.

חוסם חום. חוסם קור. מונע עיבוי. מבודד רעש.

he-okna-main-1170x472

מדוע יותר ויותר אנשים בוחרים בחלונות PVС?

חלונות פולימריים-מה הם?

חלונות פולימריים מחליפים יותר ויותר את חלונות האלומיניום הסטנדרטיים, לא רק בעת בניית בית חדש, אלא גם בעת החלפת החלונות הקיימים. בואו נראה מה הם חלונות PVC ומה הם התכונות שלהם.

חלונות פולימריים- הם חלונות מודרניים העשויים מPVC, המבנה שלהם כולל חיזוק מתכת. פלדה מגולוונת משמשת כחיזוק החתך בתוך פרופיל החלון.

החומר העיקרי שבעזרתו ניתן ליצור חלונות אלו הוא פוליווינילכלוריד(PVC).בזכות חומר זה, חלון העשוי פולימר מתמודד ללא שום בעיה עם גורמי חוץ אגרסיביים כגון: קרני שמש חודרות, עומס רוח ומשקעים. בעזרת טיפול הולם, חלון כזה יחזיק מעמד לפחות 30 שנה.

האיכות הגבוהה של האיטום והבידוד בקווי המסגרת, תרמיים ואקוסטיים כאחד, מבטיחים את האטימות הגבוהה של חלון הפולימר, ובכך מתקבלים מאפייני היעילות באנרגיה ובידוד הרעש.

 • VEKA(גרמניה)
 • 70 מ''מ
 • 3
 • 5 תאים
 • 2 תאים
 • Roto (גרמניה)
 • Roto Swing(גרמניה)
 • לקבלת הצעה

80% ממאפייניי בידוד הרעש ויעילות האנרגיה מושגים בזכות יחידת הזכוכית

חלונות פולימריים של חברת GoodGlazier

חלונות פולימריים של חברת Good Glazier- אלה הם פתרונות בידוד מזכוכית כפולה באיכות גבוהה ומודרנית. בתהליך ייצור החלונות נעשה שימוש בפרופיל הגרמני VEKA, שמוביל כבר שנים רבות בשוק האירופאי. יחידת הזכוכית הכפולה שלנו היא בעלת מבנה העשוי משלוש זכוכיות, הזכוכיות מחוברות זו בזו באמצעות מסגרת מחוררת וחומר איטום. בתוך התאים של יחידת הזכוכית המבודדת נמצא אוויר.

חלונות פולימריים של חברת Good Glazier-מפחיתים את איבוד טמפרטורות החום בעונה הקרה ומונעים חימום יתר מאור השמש בחודשי הקיץ. מה שמבטיח את האווירה הנוחה בכל ימות השנה.

 • חוסם קור. חלונות פולימריים מפחיתים מעבר חום ביעילות של 80% יותר מאשר חלונות העשויים מחומרים אחרים. מה שמאפשר להפחית את עלויות החימום והמיזוג.
 • חוסם חום. חלונות כפולים של חברת Good Glazier מPVC,מפחיתים קרינת שמש פי 1.8-2.4 יותר טוב לעומת חלונות דומים מעץ ואלומיניום.
 • מונע עיבוי. הטמפרטורה הגבוהה של הזכוכית הפנימית מקשה על היווצרות העיבוי בצד החדר.
 • בידוד רעש. חומר האיטום ,שכבות האוויר, והשכבה של שלושת הזכוכיות, מגבירים את מאפייני ספיגת הרעש של החלון כולו.

הפרמטרים שיש לקחת בחשבון בעת ביצוע ההזמנה

האם אני צריך חלון פולימר?

המזגן עובד מסביב לשעון ונמאס לכם לקבל חשבונות חשמל ענקיים? החליפו את החלונות הישנים בביתכם לחלונות פולימרים ותחתכו את חשבונות החשמל שלכם ב30% בחורף ו20% בקיץ בממוצע.

אתם גרים קרוב לכביש המהיר, או שיש אתר בנייה בקרבתכם? תשכחו מרעש סביבתי לנצח! עם חלונות PVC של חברת Good Glazier השקט ישרור בביתכם ותישנו בשלווה מוחלטת.

אם החלטתם להחליף את הדלתות או החלונות הישנים בביתכם, או להכניס דלתות או חלונות חדשים לבניין. עליכם רק למדוד באופן מדויק את הפתחים וליצור קשר עם המומחים שלנו. המנהלים שלנו יכינו לכם במהירות חישוב מדויק בהתאם למדדים שלכם.

למינציה של חלונות-זהו פתרון מודרני שיהפוך חלונות לבנים ומשעממיים לחלונות אופנתיים שמשתלבים עם חזית הבית. חלונות Rehau של חברת Good Glazier מאפשרים לכם לצבוע את שני הצדדים של החלונות בצבע זהה או שונה, כך תוכלו להשאיר את החלון מבחוץ בצבע לבן ומבפנים להפוך אותו לצבע ירוק עמוק, שישתלב בצורה מושלמת עם פנים החדר. או לחלופין, תוכלו לבחור בלמינציה דמוית עץ מבחוץ ובתוך הבית להשאיר בצבע לבן מינימליסטי.

עברו מהר לחלק של למינציה לחלונות ובחרו את ערכת הצבעים האידאלית עבורכם!

העיניים מתעייפות במהירות מאור השמש החזק? הכהית חלונות-זהו הפתרון האידאלי בשבילכם. ההכהיה לא תעוות את הראות מהחלון, אך יחד עם זאת היא תעזור לכם לשמור על הריהוט והפריטים בתוך הבית מפני דהייה כתוצאה מהשמש החזקה.

תעברו אל החלק של הכהית החלונות ובחרו את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם!

חלונות מחולקים-זוהי שיטת חלוקה דקורטיבית הנמצאת בתוך החלונות, שיטה זו תהפוך את החלונות שלכם לייחודים ויוצאי דופן. בחרו חלונות מחולקים בצבעי זהב, חום, לבן או בהתאמה לצבע החלון שלכם. המנהלים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולעזור לכם להחליט בין שיטת חלוקה ישרה או מעוקלת.

הדגישו את הייחודיות שלכם בעזרת חלונות מחולקים!

משלוח של חלונות מטעם חברת Good Glazier מתבצע לכל ערי ישראל וזאת בתיאום מראש.

התקנת חלונות מPVC שונה במקצת מהתקנת חלונות אלומיניום, לכן עדיף שהדבר ייעשה על ידי איש מקצוע. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם לא רק לבחור את חלונות חלומותיכם, אלא גם להתקין אותם בצורה המושלמת.

אם אתם מבצעים החלפה של חלונות ישנים לחלונות מפולימר, אנא הקפידו לעדכן אותנו בכך בעת ביצוע ההזמנה, וזאת ,מכיוון שבנוסף להתקנה תצטרכו גם לפרק את המערכת הישנה של החלונות.